Šest nadějných začínajících firem si mezi sebou rozdělilo sto deset milionů korun pocházejících především od tuzemských investorů. Dopomohlo jim k tomu Prague Startup Centre, které začínající inovativní podnikatele propojuje s vhodnými investory a partnery a pomáhá nastartovat jejich globální růst. Na nejvyšší finanční částku v hodnotě dvaatřiceti milionů korun dosáhl startup VRgineers, který dodává brýle pro virtuální realitu společnosti BMW. Nejhodnotnější startup ocenili investoři na čtyři sta milionů korun.

Pět ze šesti zainvestovaných startupů v rámci Prague Startup Centre se věnuje inovativním řešením, která kombinují hardwarové a softwarové prvky. Startup Neuron Soundware se soustředí na inteligentní analýzu zvuku, Spaceti zase na navigační technologie uvnitř budov, startup Ice Gateway pracuje na chytrém osvětlení, BattSwap se zaměřuje na výměnu baterií v elektromobilech a VRgineers na brýle pro virtuální realitu. V tomto ohledu je jedinou výjimkou z šesti zainvestovaných inovativních firem startup Davinci Travel Systém, který vyvíjí skupinový hotelový rezervační systém.

Prague Startup Centre pomáhá startupům několika různými způsoby: propojením s investory (startup BattSwap), rolí pilotního platícího zákazníka (startup Spaceti), zajištěním a uhrazením cesty do zahraničí (cesta do Izraele pro startup VRgineers) či Neuron Soundware (návštěva Silicon Valley). Startupům nabízí unikátní pomoc v oblasti technologií, prostor a mentoringu program Prague IoT Centre. Provozovatelem Prague Startup Centre je Czech ICT Alliance.